Оставить отзыв.


Написать отзыв
Обязательные поля отмечены *

Хочу поблагодарить компанию "Поехали с нами" за организацию незабываемого отдыха

26.02.2017  Добавил  Снижана

Хочу поблагодарить компанию "Поехали с нами" за организацию незабываемого отдыха в Шри Ланке) Мне ответили на все интересующие вопросы, дали много важных советов) Пользовалась услугами компании впервые, но на будущее, думаю, обращусь к вам ещё) Спасибо!)


Отдыхали со 2 по 9 февраля в Шарм-эль-Шейхе, менеджер Маргаритта - отличный специали

10.02.2017  Добавил  Оксана

Отдыхали со 2 по 9 февраля в Шарм-эль-Шейхе, менеджер Маргаритта - отличный специалист, профессионал высокого уровня. Отдыхом довольны, рекомендуем всем!


Пользуюсь услугами только этой компании и только этой филии, так как работники, а

17.01.2017  Добавил  Анита

Пользуюсь услугами только этой компании и только этой филии, так как работники, а именно Наталия, очень качественно и быстро подискивает именно тот тур, который ты себе сам придумал. А главное - по доступной цене и всегда с приятной улыбкой! Спасибо Вам и до скорой встречи.


Я уже обращался за помощью в поиске тура в компанию "Поехали с нами". Каждый раз пер

21.12.2016  Добавил  Павел

Я уже обращался за помощью в поиске тура в компанию "Поехали с нами". Каждый раз персонал находит ,то что я хотел, по приемлемой цене. В этот раз так же мне предложили прекрасный тур. Быстрое оформление и полное понимание того, что я хочу. Большое спасибо за предоставленный тур-отпуск удался!


Нащиріша подяка Луцькому офісу "Поїхали з Вами" за шикарний відпочинок. Наша весіл

14.11.2016  Добавил  Ірина

Нащиріша подяка Луцькому офісу "Поїхали з Вами" за шикарний відпочинок. Наша весільна подорож по справжньому перетворилася у казку, з якої не хотілося повертатися. Гарні поради, професійний супровід, вдало підбраний тур залишили незабутні враження. Якщо подорож, то тільки з Вами!


Щиро вдячні Луцькій філії в особі керівника Тарашевської Н.В. за прекрасно підібр

17.08.2016  Добавил  Ірина Шумік

Щиро вдячні Луцькій філії в особі керівника Тарашевської Н.В. за прекрасно підібраний відпочинок в Туреччині, Каргиджак - отель 5*Utopia World.Ціна відповідає якості - 100 %. Розкішне місцерозташування отелю, зручна інфраструктура на території, різноманітні розваги як для дітей, так і для дорослих. Суперові аніматори.Харчування на любий смак від дієтичного столу до гурманів! Наша сім'я за кордоном відпочивала вперше, тому повністю довірилися порадам агенства. І саме головне в роботі Луцької філії - порядність, відвертість і вибір відпочинку як для себе!!!!! Дуже це ціную! Впевнена, що ми вже постійні клієнти агенства!!!! Міркуємо про вибір відпочинку на наступний рік! Дякуємо за співпрацю, приємних туристів!

Response: Завжди раді Вам допомогти!


Хочу висловити надзвичайну подяку Наталії, Ілоні і Маргариті! Дівчатка, Ви як завж

15.07.2016  Добавил  СЕРГІЙ

Хочу висловити надзвичайну подяку Наталії, Ілоні і Маргариті! Дівчатка, Ви як завжди, на висоті! Все просто супер. З кожною поїздкою з Вами наша відпустка стає все краще! Завдяки Вашим порадам, вдало підібраним готелям, наш відпочинок дійсно перетворюється в задоволення! Успіху Вам і процвітання. До скорої зустрічі! Я і всі мої друзі подорожуємо тільки з Вами.


Відпочівали з 17.06.16 по 24.06.16. Дякуємо офісу за чудовий відпочинок в Шармі Otium hotel amphora

04.07.2016  Добавил  Валентин

Відпочівали з 17.06.16 по 24.06.16. Дякуємо офісу за чудовий відпочинок в Шармі Otium hotel amphoras sharm 5*. Їхали по акції ФОРТУНА 5*,і потрапили в цей готель.Все було чудово,людей не багато все було вільно,відпочили супер! чудова велика тереторія , їжа була смачна але не різноманітна,але ми приїхали не їсти а відпочивати!Загалом готель на 4*! Радимо завітати в цей готель! Робочий персонал привітний і вічливий!Прибирали кожен день.Дякуємо за чудовий відпочинок,тепер ми тільки "З Вами" а Ви "З Нами"


Щойно повернулися із сім'єю з чудового відпочинку з Туреччини. Такоі вдалоі і ціка

14.06.2016  Добавил  Інна

Щойно повернулися із сім'єю з чудового відпочинку з Туреччини. Такоі вдалоі і цікавоі відпустки в нас ще не було. Велике дякую Ілонні і Наталіі за професіоналізм, турботу, щирість. Приємні враження в нас залишились, починаючи із звернення в офіс. Дуже вдало підібраний готель, доречні рекомендаціі, професійний супровід під час всієі подорожі дійсно зробили наш відпочинок незабутнім! Успіхів Вам, процвітання і до скорих нових зустрічей!


Щойно приіхав з туру,який порекомендували у Луцькій Філіі,я навіть неуявляв який

13.06.2016  Добавил  Юрій

Щойно приіхав з туру,який порекомендували у Луцькій Філіі,я навіть неуявляв який буде чудовий відпочинок,я не вперше відпочиваю при допомозі співробітників компаніі, завжди залишаюсь задоволений як і цінами так і отелями підібраними за допомогою цієі компаніі. Велике Вам дякую!


Турагентство «Поехали с нами» г. Луцк , 4.9 5.0 39 39 Якщо за позитивним та класним відпочинком то лише до вас!Відпочивали в Греції! Готель чудовий!Тер
Page:
1234