Оставить отзыв.


Написать отзыв
Обязательные поля отмечены *

Щойно приіхав з туру,який порекомендували у Луцькій Філіі,я навіть неуявляв який

13.06.2016  Добавил  Юрій

Щойно приіхав з туру,який порекомендували у Луцькій Філіі,я навіть неуявляв який буде чудовий відпочинок,я не вперше відпочиваю при допомозі співробітників компаніі, завжди залишаюсь задоволений як і цінами так і отелями підібраними за допомогою цієі компаніі. Велике Вам дякую!


Не перший і не останній раз я з Вами подорожую! Все було супер!!!

26.05.2016  Добавил  Юрій

Не перший і не останній раз я з Вами подорожую! Все було супер!!!


Хочу висловити найщірішу подяку за високий професіоналізм чудовому колективу "По

12.04.2016  Добавил  Світлана

Хочу висловити найщірішу подяку за високий професіоналізм чудовому колективу "Поїхали з нами Луцьк". Відпочинок у Єгипті був неперевершений. Вдало підібраний готель, професійний супровід під час всієї подорожі, доречні рекомендації. Дуже гарний підхід до кожного туриста. Агенція, до якої хочеться звернутися знову і знову. Так тримати! Все просто супер.


Хочу висловити подяку керівнику Луцькоі філіі Наталіі Тарашевській за допомогу у

12.11.2015  Добавил  Юрій

Хочу висловити подяку керівнику Луцькоі філіі Наталіі Тарашевській за допомогу у відпочинку моєі сім'і в Єгипті, це не вперше і не в останнє!!!


Вот и закончилось лето и замечательно проведённый отпуск, благодаря компании "Пое

14.09.2015  Добавил  Ольга Губарева

Вот и закончилось лето и замечательно проведённый отпуск, благодаря компании "Поехали с нами" в г.Луцке. Вот уже второй год нашего сотрудничества, хотелось выразить огромную благодарность директору Луцкого филиала Тарашевской Наталье и всем девочкам работающим в фирме. Обращаюсь к ним уже второй год и очень довольна, всегда очень внимательны, стараются подобрать оптимальный вариант, с учётом всех моих пожеланий и даже в экстренных ситуациях сотрудники компании всегда собраны и готовы в любой момент прийти на помощь. Девочки, Наталья Владиславовна, успехов Вам в работе и огромных благодарностей от клиентов. Бог Вам в помощь и ещё раз большое спасибо!!!!!!


Вчора тільки повернулися з Туреччини.Їздили по гарячій путівці по дуже приваблив

05.08.2015  Добавил  Валентина

Вчора тільки повернулися з Туреччини.Їздили по гарячій путівці по дуже привабливій ціні.Хочу подякувати Наталії і дівчатам менеджерам за вдало підібраний тур. Вони дуже професійно ставляться до своеї роботи.Це вже другий рік їздили через їхне агенство. Можу сміло рекомендувати їх усім своїм знайомим і не тільки. Ще раз дякую вам за відпочинок.


Хочется сказать огромное спасибо Наталье за проффесионально подобраный отель, от

05.08.2015  Добавил  Лилия

Хочется сказать огромное спасибо Наталье за проффесионально подобраный отель, отдых был незабываемый. С професионалами приятно работать. Всем своим знакомым рекомендую агенцию "Поехали с нами", так как здесь учтут все ваши желания, предупредят о всех возможных нюансах.Ещё раз огромное спасибо.


Відпочивали в Туреччині (за рекомендацією Наталії Тарашевської !!!), все просто ЧУД

30.07.2015  Добавил  Олександр

Відпочивали в Туреччині (за рекомендацією Наталії Тарашевської !!!), все просто ЧУДОВО !!! При чому, починаючи з першого візиту в офіс і до "контрольного" дзвінка після повернення. Дійсно відчувається, що працівники агенції хочуть допомогти клієнтам відпочити. Хочемо подякувати і особисто Наталії, а також всьому колективу компанії. Рекомендуємо всім !!!


Дуже вдячні за вдало підібраний тур до Болгарії. Особливо хотілося б відзначити п

25.07.2015  Добавил  Анастасія

Дуже вдячні за вдало підібраний тур до Болгарії. Особливо хотілося б відзначити професіоналізм та дружнє ставлення кожного працівника відділення. Навіть якщо Ви підбиратимете бюджетний тур, тут запропонують вам десятків варіантів та підберуть найкращий з оптимальною ціною.


Чудовий колектив! Роблять все можливе, щоб клієнт залишився задоволеним.

04.06.2015  Добавил  Катерина

Чудовий колектив! Роблять все можливе, щоб клієнт залишився задоволеним.


Турагентство «Поехали с нами» г. Луцк , 4.9 5.0 30 30 Хочеться подякувати Тарашевській Наталії за гарний підбір готелю для нашого відпочинку.Це людина
Page:
123