Оставить отзыв.


Написать отзыв
Обязательные поля отмечены *

Только что вернулись с Турции, были в Сиде, Bosphorus Sorgun Hotel. Понравился отель.Очень-оч

05.09.2018  Добавил  Вероника

Только что вернулись с Турции, были в Сиде, Bosphorus Sorgun Hotel. Понравился отель.Очень-очень. Понравилась организация тура. При задержке рейса на час в Борисполе, \"Поехали с нами\" прислали нам смс-коды на бесплатный обед в аэропорту. Было очень приятно. Менеджеры работают быстро. Спасибо Маргарите за шикарно подобранный отель, напоминание и вовремя предоставленную информацию о перелетах, о ненавязчивом и приятном беспокойстве и заботе о нашем отдыхе. Все понятно, четко. В Турции встречают, удобный транфер и приветливые толковые гиды. Спасибо, отдых удался )))


Всем здравствуйте. Обращался в разные агенства, и к разным людям этого агенства, н

20.08.2018  Добавил  Александр

Всем здравствуйте. Обращался в разные агенства, и к разным людям этого агенства, но наткнулся именно на Светлану ! Этот человек сразу отметился своей сообразительностью, оперативностью, а так же находчивостью. Среди первых 6 туров предложенных, я уже определился куда буду отправлять маму. Всё было великолепно, мама вернулась счастливой и отдохнувшей, из Турции, Сиде! За что и выражаю огромную благодарность Светлане. Хорошо когда люди умеют работать. Рекомендую! Спасибо.


Ви знаєте, що я сам собі туристичний оператор, але існують деякі конфігурації відп

05.08.2018  Добавил  Сергій

Ви знаєте, що я сам собі туристичний оператор, але існують деякі конфігурації відпочинку, коли зручно та вигідно скористатися готовим туристичним продуктом. Маю багатий досвід співпраці з різноманітними турагенціями, більш або менш вдалий, але осад залишався майже завжди. На цьому тлі Туристична Агенція \"Поїхали з нами\" в м.Луцьку просто рве шаблони. Більш професійного та уважного супроводу годі собі уявити. Підібрали найкращий пакет с мінімальним переїздом вдень, з розміщенням у центрі, зі смачними сніданками і навіть можливістю до сніданку поплавати. Додатковий плюсик - підписання електронного договору. Контроль якості на всіх етапах, миттєве реагування на запити. Дякуємо, Наталі, за наш комфортний відпочинок.


Якщо за позитивним та класним відпочинком то лише до вас!Відпочивали в Греції! Го

25.07.2018  Добавил  Таня

Якщо за позитивним та класним відпочинком то лише до вас!
Відпочивали в Греції! Готель чудовий!Територія велика та зелена! Дівчатка молодці,знайшли такий готель який ми і хотіли!
Побільше вам туристів!


Ми їздили на відпочинок у Туреччину від агенції “Поїхали з нами” у м.Луцьк. Нам в

20.07.2018  Добавил  Владислав

Ми їздили на відпочинок у Туреччину від агенції “Поїхали з нами” у м.Луцьк.
Нам все сподобалось!Розташування готелю та всієї території дуже хороше, близько до моря, є басейни, один маленький мінюс що захід в море має каміння. Ми не їздили на екскурсії, просто чудово проводили час на територій, де є багато зелені та місця щоб погуляти . В загальному все було добре, залишились приємні враження. Відпочинок був дуже хороший та приємний!. Дякуєм агенції та Наталії яка відповідала завжди на наші питання якщо нам було щось незрозуміле.


Хочу висловити подяку за гарно підібраний готель по всіх наших побажаннях. Нам ус

19.07.2018  Добавил  Юлія та Олег

Хочу висловити подяку за гарно підібраний готель по всіх наших побажаннях. Нам усе сподобалось:територія, харчування, море, номера, обслуговування. Все про що розказували, так було й насправді. Наступного разу їдемо знову у цей готель і від вас. Дякуємо Наталці за відпочинок!!!!!


Відпочивали від турагенції “Поїхали з нами” в готелі Turtas beach 4*.Готель з великою з

30.06.2018  Добавил  Оксана

Відпочивали від турагенції “Поїхали з нами” в готелі Turtas beach 4*.Готель з великою зеленою територією,якою насолоджуєшся весь час.На якій знаходяться басейни з горками, релакс зона з басейном і басейни де проводили аніматори різноманітні ігри,ну звичайно дуже близько море ! Дуже різноманітно можна провести відпочинок, мега задоволені. Дякуємо Маргариті з турагенції , що порадила нам цей готель)


Пользовались услугами агентства "Поехали с нами",остались довольны отдыхом в Турц

22.06.2018  Добавил  Інна

Пользовались услугами агентства "Поехали с нами",остались довольны отдыхом в Турции.Менеджер Маргарита быстро подобрала тур в день заказа и оформила все документы. Постоянно интересовалась все ли нас устраивает и отвечала на все вопросы, даже вне рабочее время. Были претензии к перевозчику МАУ, так как задержали рейс,но все общими жалобами в аэропорту получили компенсацию.По прибытию турецкая сторона очень оранизованно и быстро доставилаи нас в отели. Путевку выбрали дешовую, но отель был расположен в центре города Кемера.К морю идти 10 мин.Вода в начале июня была чистая и очень теплая. Отдыхом остались очень довольны,благодарим компанию и весь персонал который постарался сделать отдых незабываемым на весь год.


Не перший і не останній раз відпочивав,від ,,Поіхали з Нами''Луцького відділення, х

10.06.2018  Добавил  Юрій

Не перший і не останній раз відпочивав,від ,,Поіхали з Нами''Луцького відділення, хочу відзначити професійний підхід до вибору туру працівників як і пані Наталіі так і пані Маргарити,побажати ім успіху і надалі робити добро!!!!


Маргарита, спасибо Вам огромное! с Вашей помощью у нас было шикарное беззаботное с

06.06.2018  Добавил  Марина и Максим

Маргарита, спасибо Вам огромное! с Вашей помощью у нас было шикарное беззаботное свадебное путешествие в Испанию! Встречи, трансферы, гиды - всё прошло на высшем уровне! Спасибо Вам за рекомендации по экскурсиям, мы побывали в удивительных местах и городах! Вы - настоящий профессионал и чудесный человек! Спасибо большое!


Турагентство «Поехали с нами» г. Луцк , 4.9 5.0 42 42 Только что вернулись с Турции, были в Сиде, Bosphorus Sorgun Hotel. Понравился отель.Очень-очень. Понравилась
Page:
12345